O Atrakcjach

Czym byłaby impreza tego typu, gdyby nie atrakcje, które się na niej odbywają? Atrakcje, które współtworzą z nami uczestnicy, którzy chcą się podzielić swoją pasją z innymi. Na pierwszej edycji Warszawskich Dni Mangi i Anime, czekać będzie na Was sale zapełnione po brzegi atrakcjami, na które składać się będą m.in. konkursy czy prelekcje, a także inne, jak np. warsztaty, pokazy (chociażby sztuk walk), itp. Atrakcje będą podzielone na dwa główne bloki programowe:

  1. Blok Początkujących – Tutaj znajdziecie wszystkie atrakcje, które są w taki sposób przygotowane aby osoby, które nie są jeszcze zaawansowanymi fanami mangi i anime, mogły się bez większych problemów na nich dobrze bawić.
  2. Blok Ogólny – W tym przypadku mamy do czynienia ze standardowym blokiem programowym, w którym atrakcje są skierowane dla bardziej zaawansowanych fanów. Znajdziecie w nim m.in. konkursy wiedzowe i inne, które wymagają szerszej znajomości tematy.

Ponadto w trakcie trwania imprezy będą również działać inne miejsca, w których będą odbywać się atrakcje innego typu, a mianowicie:

  • Strefa Gier Planszowych – Znajdziecie w mniej wszelkiego rodzaju gry planszowe i tradycyjne gry japońskie, takie jak Shogi, Go, Mahjong, Hanafuda, czy Kendama.
  • Strefa Gier Konsolowych – Tutaj z kolei znajdziecie różnego rodzaju gry na konsole. Będzie dostępnych mnóstwo bijatyk (np. Naruto, Street Fighter, Tekken, Soul Calibur) i nie tylko.

Jeśli chcielibyście zgłosić swój punkt programu, to zapraszamy do rejestracji w systemie Fouton, który obsługuje tę funkcję. Zniżki oraz szczegóły dotyczące zgłaszania atrakcji znajdziecie tutaj.