Zgłoś atrakcję

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do współtworzenia programu na pierwszej edycji Warszawskich Dni Mangi i Anime. Jeśli chcielibyście mieć możliwość zaprezentowania swojej znajomości danego tematu, macie pomysł na ciekawy konkurs czy LARP, a może przekazać wiedzę praktyczną w formie warsztatów, to jest to zdecydowanie miejsce dla Was.

Osoby, które prowadzą u nas atrakcje mogą liczyć na szereg bonusów, którymi są:

 1. Zwroty za wejściówkę – Po przeprowadzeniu atrakcji na konwencie, będzie można otrzymać zwrot akredytacji konwentowej w kwocie zależnej od ilości i rodzaju zgłoszonych punktów programu. Przedstawiają się one następująco:
  • 10zł za każdy konkurs
  • 15zł za każdą prelekcję lub warsztaty
  • LARP-y i atrakcje niestandardowe są ustalane indywidualnie
  • Uwaga! Przy większej ilości prowadzących, wskazywana jest jedna osoba, która otrzymuje zwrot za daną atrakcję. Ponadto zwrot przysługuje tylko do wysokości opłaconej akredytacji. Zwroty są wykonywane na konto po konwencie, albo po przeprowadzeniu wszystkich punktów programu w gotówce na stoisku informacji.
 2. Zwrot dla znajomego – Jeśli przysługujący Ci zwrot kosztów akredytacji jest wyższy niż wpłacona kwota, niestety nie możemy Ci przekazać nadwyżki – możesz za to przekazać ją znajomemu! Wskaż innego uczestnika konwentu, któremu chcesz przekazać część zwrotu za prowadzone przez Ciebie atrakcje, a tak jak Ty otrzyma zwrot całości lub części kosztu wejściówki po konwencie.
 3. Anijeny za atrakcje – Prowadzenie atrakcji zabiera czas na imprezie i czasem się tak zdarza, że nie można wziąć udziału w niektórych konkursach. Bez tego nie ma możliwości zdobycia Anijenów, które można wymienić na fajne nagrody w naszym sklepiku. Jeśli wolelibyście otrzymać zwrot w naszej walucie konwentowej, to dajcie nam o tym znać do tygodnia przed konwentem, a my to uwzględnimy. W tym wypadku zwrot Anijenowy może przekroczyć kwotę wpłaconej akredytacji. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do wysłania maila tutaj.

Atrakcje można zgłaszać do 17. listopada 2017 roku włącznie!

Zgłoś atrakcję!